OD4015-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-24MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4015-24MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4015-24MB01A.pdf2.OD4015-24MB01A.pdf3.OD4015-24MB01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4015-24MB01A
Tau Wae OD4015-24MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4015
RPM - Ētahi Ingoa OD4015-24MB01AX
OD401524MB01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cURus
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4020-05HB
OD4020-05HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 14009 pcs
Tikiake: OD4020-05HB.pdf
RFQ
OD4015-24MSS01A
OD4015-24MSS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 13855 pcs
Tikiake: OD4015-24MSS01A.pdf
RFQ
OD4015-24MB
OD4015-24MB