OD4010-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD4010-24MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4010-24MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4010-24MB01A.pdf2.OD4010-24MB01A.pdf3.OD4010-24MB01A.pdf4.OD4010-24MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4010-24MB01A
Tau Wae OD4010-24MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10 ~ 27VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4010
RPM 4800 RPM Ētahi Ingoa OD4010-24MB01AX
OD401024MB01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 20.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.040A