OD4010-12LSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4010-12LSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4010-12LSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4010-12LSS01A.pdf2.OD4010-12LSS01A.pdf3.OD4010-12LSS01A.pdf4.OD4010-12LSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4010-12LSS01A
Tau Wae OD4010-12LSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4010
RPM 4200 RPM Ētahi Ingoa OD4010-12LSS01AX
OD401012LSS01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 14.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.060A
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 5.0 CFM (0.140m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4010-12MS
OD4010-12MS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13914 pcs
Tikiake: OD4010-12MS.pdf
RFQ
OD4010-12LS
OD4010-12LS
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 15310 pcs
Tikiake: OD4010-12LS.pdf
RFQ
OD4010-12LSS
OD4010-12LSS