OD4010-12HHB
Orion FansOrion Fans
OD4010-12HHB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4010-12HHB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4010-12HHB.pdf2.OD4010-12HHB.pdf3.OD4010-12HHB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4010-12HHB
Tau Wae OD4010-12HHB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4010
RPM - Ētahi Ingoa OD4010-12HHBX
OD401012HHB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4010-12HB01A
OD4010-12HB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10867 pcs
Tikiake: OD4010-12HB01A.pdf
RFQ
OD4010-12HHS02A
OD4010-12HHS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 12120 pcs
Tikiake: OD4010-12HHS02A.pdf
RFQ
OD4010-12HHB02A
OD4010-12HHB02A