OD4006-12MSS
Hua Hua
Tau Wae: OD4006-12MSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4006-12MSS.pdf2.OD4006-12MSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4006-12MSS
Tau Wae OD4006-12MSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23212 pcs Pepa Raraunga 1.OD4006-12MSS.pdf2.OD4006-12MSS.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4006
RPM - Ētahi Ingoa OD4006-12MSSX
OD400612MSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4010-05HB
OD4010-05HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 12246 pcs
Tikiake: OD4010-05HB.pdf
RFQ
OD4010-05HB55
OD4010-05HB55
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN 40X10MM 5V IP55
I roto i te taonga: 16184 pcs
Tikiake: OD4010-05HB55.pdf
RFQ
OD4006-12MSS02A
OD4006-12MSS02A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Tikiake: OD4006-12MSS02A.pdf
OD4006-12LSS02A
OD4006-12LSS02A
Tikiake: OD4006-12LSS02A.pdf
OD4006-12MSS01A
OD4006-12MSS01A