OD3828-12MBVXC01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3828-12MBVXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3828-12MBVXC01A
Tau Wae OD3828-12MBVXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 38mm L x 38mm H Raupapa OD3828
RPM - Ētahi Ingoa OD3828-12MBVXC01AX
OD382812MBVXC01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD391JE
OD391JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 390 OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 212879 pcs
Tikiake: OD391JE.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC5
OD3828-12MBVXC5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8069 pcs
Tikiake: OD3828-12MBVXC5.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC
OD3828-12MBVXC
Kaihanga: Orion Fans
Tikiake: OD3828-12MBVXC.pdf
OD3828-12MB
OD3828-12MB