OD3010-12LSS5
Orion FansOrion Fans
OD3010-12LSS5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3010-12LSS5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3010-12LSS5.pdf2.OD3010-12LSS5.pdf3.OD3010-12LSS5.pdf4.OD3010-12LSS5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3010-12LSS5
Tau Wae OD3010-12LSS5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.20mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3010
RPM 7000 RPM Ētahi Ingoa OD3010-12LSS5X
OD301012LSS5
Tae Mahi 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Poaka 25.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.060A