OD3010-12HB
Orion FansOrion Fans
OD3010-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3010-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3010-12HB.pdf2.OD3010-12HB.pdf3.OD3010-12HB.pdf4.OD3010-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3010-12HB
Tau Wae OD3010-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.20mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3010
RPM 11000 RPM Ētahi Ingoa 1053-1199
OD3010-12HBX
OD301012HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 32.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A