OD127-48HHB02A
Orion FansOrion Fans
OD127-48HHB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-48HHB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-48HHB02A.pdf2.OD127-48HHB02A.pdf3.OD127-48HHB02A.pdf4.OD127-48HHB02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-48HHB02A
Tau Wae OD127-48HHB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 22 ~ 55VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 4100 RPM Ētahi Ingoa OD127-48HHB02AX
OD127-48HHBO2A
OD127-48HHBO2A-ND
OD12748HHB02A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 62.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.550A