OD1238-48HS
Orion FansOrion Fans
OD1238-48HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-48HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-48HS.pdf2.OD1238-48HS.pdf3.OD1238-48HS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-48HS
Tau Wae OD1238-48HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7063 pcs Pepa Raraunga 1.OD1238-48HS.pdf2.OD1238-48HS.pdf3.OD1238-48HS.pdf
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 28 ~ 56VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 4.80W
Ētahi Ingoa OD1238-48HSX
OD123848HS
OD1238PT-48HS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 42.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.100A He momo kai Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 100.0 CFM (2.80m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-48HS01A
OD1238-48HS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 5339 pcs
Tikiake: OD1238-48HS01A.pdf
RFQ
OD1238-48HS02A
OD1238-48HS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 4725 pcs
Tikiake: OD1238-48HS02A.pdf
RFQ
OD1238-48HSS
OD1238-48HSS
Tikiake: OD1238-48HSS.pdf
OD1238-48HTB
OD1238-48HTB
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC TERM
Tikiake: OD1238-48HTB.pdf
OD1238-48HSS01A
OD1238-48HSS01A