OD1238-48HB
Orion FansOrion Fans
OD1238-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-48HB.pdf2.OD1238-48HB.pdf3.OD1238-48HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-48HB
Tau Wae OD1238-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6094 pcs Pepa Raraunga 1.OD1238-48HB.pdf2.OD1238-48HB.pdf3.OD1238-48HB.pdf
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 28 ~ 56VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 4.80W
Ētahi Ingoa 1053-1163
OD1238-48HBX
OD123848HB
OD1238PT-48HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 42.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.100A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 100.0 CFM (2.80m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-24MS01A
OD1238-24MS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6285 pcs
Tikiake: OD1238-24MS01A.pdf
RFQ
OD1238-48HBIP5501A
OD1238-48HBIP5501A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 3468 pcs
Tikiake: OD1238-48HBIP5501A.pdf
RFQ
OD1238-48HBIP55
OD1238-48HBIP55
Tikiake: OD1238-48HBIP55.pdf
OD1238-24MS02A
OD1238-24MS02A
Tikiake: OD1238-24MS02A.pdf
OD1238-48HB02A
OD1238-48HB02A
Tikiake: OD1238-48HB02A.pdf
OD1238-48HBIP5502A
OD1238-48HBIP5502A
Tikiake: OD1238-48HBIP5502A.pdf
OD1238-24MS
OD1238-24MS
Tikiake: OD1238-24MS.pdf
OD1238-24MSS
OD1238-24MSS
Tikiake: OD1238-24MSS.pdf
OD1238-48HB01A
OD1238-48HB01A
Tikiake: OD1238-48HB01A.pdf
OD1238-24MSS02A
OD1238-24MSS02A
Tikiake: OD1238-24MSS02A.pdf
OD1238-48HBVXC
OD1238-48HBVXC
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Tikiake: OD1238-48HBVXC.pdf
OD1238-24MSS01A
OD1238-24MSS01A
Tikiake: OD1238-24MSS01A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel