OD1238-24LBXC02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24LBXC02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-24LBXC02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-24LBXC02A.pdf2.OD1238-24LBXC02A.pdf3.OD1238-24LBXC02A.pdf4.OD1238-24LBXC02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-24LBXC02A
Tau Wae OD1238-24LBXC02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 3200 RPM Mana (Watts) 9.00W