OD1238-12MBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-12MBXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-12MBXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-12MBXC.pdf2.OD1238-12MBXC.pdf3.OD1238-12MBXC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-12MBXC
Tau Wae OD1238-12MBXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 3800 RPM Mana (Watts) 18.00W
Ētahi Ingoa OD1238-12MBXCX
OD123812MBXC
OD1238PT-12MBXC
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 57.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 1.5A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 175.0 CFM (4.90m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-12MBXJ01A
OD1238-12MBXJ01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 3595 pcs
Tikiake: OD1238-12MBXJ01A.pdf
RFQ
OD1238-12MBXC01A
OD1238-12MBXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 4724 pcs
Tikiake: OD1238-12MBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-12MB01
OD1238-12MB01
Tikiake: OD1238-12MB01.pdf
OD1238-12MBXC10A
OD1238-12MBXC10A
Tikiake: OD1238-12MBXC10A.pdf
OD1238-12MBXC02A
OD1238-12MBXC02A