OD1238-12LB
Orion FansOrion Fans
OD1238-12LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-12LB.pdf2.OD1238-12LB.pdf3.OD1238-12LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-12LB
Tau Wae OD1238-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6582 pcs Pepa Raraunga 1.OD1238-12LB.pdf2.OD1238-12LB.pdf3.OD1238-12LB.pdf
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 1950 RPM Mana (Watts) 3.00W
Ētahi Ingoa 1053-1151
OD1238-12LBX
OD123812LB
OD1238PT-12LB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 33.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.240A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 73.0 CFM (2.04m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-12LBIP5501A
OD1238-12LBIP5501A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 3701 pcs
Tikiake: OD1238-12LBIP5501A.pdf
RFQ
OD1238-12HS01A
OD1238-12HS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 5463 pcs
Tikiake: OD1238-12HS01A.pdf
RFQ
OD1238-12LB01A
OD1238-12LB01A
Tikiake: OD1238-12LB01A.pdf
OD1238-12LBIP55
OD1238-12LBIP55
Tikiake: OD1238-12LBIP55.pdf
OD1238-12HSS01A
OD1238-12HSS01A
Tikiake: OD1238-12HSS01A.pdf
OD1238-12HTB
OD1238-12HTB
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC TERM
Tikiake: OD1238-12HTB.pdf
OD1238-12LBIP5502A
OD1238-12LBIP5502A
Tikiake: OD1238-12LBIP5502A.pdf
OD1238-12HSS
OD1238-12HSS
Tikiake: OD1238-12HSS.pdf
OD1238-12HS02A
OD1238-12HS02A
Tikiake: OD1238-12HS02A.pdf
OD1238-12LB02A
OD1238-12LB02A
Tikiake: OD1238-12LB02A.pdf
OD1238-12LBXC
OD1238-12LBXC
Tikiake: OD1238-12LBXC.pdf
OD1238-12HSS02A
OD1238-12HSS02A
Tikiake: OD1238-12HSS02A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel