OD1238-12HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HBXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-12HBXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-12HBXC01A.pdf2.OD1238-12HBXC01A.pdf3.OD1238-12HBXC01A.pdf4.OD1238-12HBXC01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-12HBXC01A
Tau Wae OD1238-12HBXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 4300 RPM Mana (Watts) 23.00W
Ētahi Ingoa OD1238-12HBXC01AX
OD123812HBXC01A
OD1238PT-12HBXC01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 61.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 1.95A He momo kai Ball