OD1232-48HB
Orion FansOrion Fans
OD1232-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-48HB.pdf2.OD1232-48HB.pdf3.OD1232-48HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-48HB
Tau Wae OD1232-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6051 pcs Pepa Raraunga 1.OD1232-48HB.pdf2.OD1232-48HB.pdf3.OD1232-48HB.pdf
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 24 ~ 55.2VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 3750 RPM Ētahi Ingoa 1053-1140
OD1232-48HBX
OD123248HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 51.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.180A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 120.0 CFM (3.36m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1232-48HB01A
OD1232-48HB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 5737 pcs
Tikiake: OD1232-48HB01A.pdf
RFQ
OD1232-48HS02A
OD1232-48HS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 5723 pcs
Tikiake: OD1232-48HS02A.pdf
RFQ
OD1232-24MSS02A
OD1232-24MSS02A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Tikiake: OD1232-24MSS02A.pdf
OD1232-48HB02A
OD1232-48HB02A
Tikiake: OD1232-48HB02A.pdf
OD1232-24MS01A
OD1232-24MS01A
Tikiake: OD1232-24MS01A.pdf
OD1232-48HS01A
OD1232-48HS01A
Tikiake: OD1232-48HS01A.pdf
OD1232-48HB(10)
OD1232-48HB(10)