OD1232-24LB
Orion FansOrion Fans
OD1232-24LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-24LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-24LB.pdf2.OD1232-24LB.pdf3.OD1232-24LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-24LB
Tau Wae OD1232-24LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6967 pcs Pepa Raraunga 1.OD1232-24LB.pdf2.OD1232-24LB.pdf3.OD1232-24LB.pdf
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 12 ~ 27.8VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.270 in H2O (67.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 2900 RPM Ētahi Ingoa 1053-1635
OD1232-24LB-ND
OD1232-24LBX
OD123224LB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 44.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.220A