OD1232-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-12MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-12MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-12MB01A.pdf2.OD1232-12MB01A.pdf3.OD1232-12MB01A.pdf4.OD1232-12MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-12MB01A
Tau Wae OD1232-12MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 3300 RPM Ētahi Ingoa OD1232-12MB01AX
OD123212MB01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 48.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.5A