OD1232-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-12LB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-12LB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-12LB01A.pdf2.OD1232-12LB01A.pdf3.OD1232-12LB01A.pdf4.OD1232-12LB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-12LB01A
Tau Wae OD1232-12LB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.270 in H2O (67.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 2900 RPM Ētahi Ingoa OD1232-12LB01AX
OD123212LB01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 44.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.320A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 93.0 CFM (2.60m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1232-12HS01A
OD1232-12HS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 6835 pcs
Tikiake: OD1232-12HS01A.pdf
RFQ
OD1232-12HSS
OD1232-12HSS
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 12025 pcs
Tikiake: OD1232-12HSS.pdf
RFQ
OD1232-12LB
OD1232-12LB