OD1232-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD1232-12HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-12HB02A.pdf2.OD1232-12HB02A.pdf3.OD1232-12HB02A.pdf4.OD1232-12HB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-12HB02A
Tau Wae OD1232-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 3750 RPM Ētahi Ingoa OD1232-12HB02AX
OD1232-12HBO2A
OD1232-12HBO2A-ND
OD123212HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 51.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.600A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 120.0 CFM (3.36m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD122J
OD122J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.2K OHM 1/4W 5% AXIAL