OD1225-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-12MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-12MB01A.pdf2.OD1225-12MB01A.pdf3.OD1225-12MB01A.pdf4.OD1225-12MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-12MB01A
Tau Wae OD1225-12MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 2050 RPM Mana (Watts) 4.00W
Ētahi Ingoa OD1225-12MB01AX
OD122512MB01A
OD1225PT-12MB01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 38.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.330A He momo kai Ball