OD1225-12LS10A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12LS10A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-12LS10A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-12LS10A.pdf2.OD1225-12LS10A.pdf3.OD1225-12LS10A.pdf4.OD1225-12LS10A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-12LS10A
Tau Wae OD1225-12LS10A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 1800 RPM Mana (Watts) 3.00W
Ētahi Ingoa OD1225-12LS10AX
OD122512LS10A
OD1225PT-12LS10A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 34.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.240A He momo kai Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 72.0 CFM (2.02m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1225-12LS5
OD1225-12LS5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 7691 pcs
Tikiake: OD1225-12LS5.pdf
RFQ
OD1225-12LS
OD1225-12LS
Kaihanga: Orion Fans