OD1225-12LB
Orion FansOrion Fans
OD1225-12LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-12LB.pdf2.OD1225-12LB.pdf3.OD1225-12LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-12LB
Tau Wae OD1225-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8485 pcs Pepa Raraunga 1.OD1225-12LB.pdf2.OD1225-12LB.pdf3.OD1225-12LB.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 1800 RPM Mana (Watts) 3.00W
Ētahi Ingoa 1053-1127
OD1225-12LBX
OD122512LB
OD1225PT-12LB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 34.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.240A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 72.0 CFM (2.02m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1225-12LB02A
OD1225-12LB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 6601 pcs
Tikiake: OD1225-12LB02A.pdf
RFQ
OD1225-12HSS5
OD1225-12HSS5
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 8412 pcs
Tikiake: OD1225-12HSS5.pdf
RFQ
OD1225-12LBIP55
OD1225-12LBIP55
Tikiake: OD1225-12LBIP55.pdf
OD1225-12LB5
OD1225-12LB5