OD1225-12HS
Orion FansOrion Fans
OD1225-12HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-12HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-12HS.pdf2.OD1225-12HS.pdf3.OD1225-12HS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-12HS
Tau Wae OD1225-12HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9468 pcs Pepa Raraunga 1.OD1225-12HS.pdf2.OD1225-12HS.pdf3.OD1225-12HS.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 2200 RPM Mana (Watts) 5.00W
Ētahi Ingoa OD1225-12HSX
OD122512HS
OD1225PT-12HS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 39.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.370A He momo kai Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 89.0 CFM (2.49m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1225-12HBIP5501A
OD1225-12HBIP5501A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 4373 pcs
Tikiake: OD1225-12HBIP5501A.pdf
RFQ
OD1225-12HS5
OD1225-12HS5
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 7786 pcs
Tikiake: OD1225-12HS5.pdf
RFQ
OD1225-12HSS01A
OD1225-12HSS01A