OAB360-22-1
Orion FansOrion Fans
OAB360-22-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OAB360-22-1
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 360X167 230V W/CAP
Ngā Rauemi: OAB360-22-1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 466 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 466 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OAB360-22-1
Tau Wae OAB360-22-1 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 360X167 230V W/CAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466 pcs Pepa Raraunga OAB360-22-1.pdf
Whānui 167.3mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 200 ~ 240VAC Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 2.200 in H2O (548.0 Pa)
Rahi / Rahi Round - 360mm Dia Raupapa OAB360
RPM 1600 RPM Mana (Watts) 265W
Ētahi Ingoa 1053-1698
OAB360-22-1X
Tae Mahi -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Poaka 70.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Metal
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP55 - Dust Protected, Water Resistant Ngā āhuatanga Capacitor
Momo Pene Motorized Impellers Whakatauranga onamata 1.2A