OA92AP-11-1WB
Orion FansOrion Fans
OA92AP-11-1WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA92AP-11-1WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA92AP-11-1WB.pdf2.OA92AP-11-1WB.pdf3.OA92AP-11-1WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA92AP-11-1WB
Tau Wae OA92AP-11-1WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 26.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 80 ~ 130VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa OA92
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 13.00W
Ētahi Ingoa 1053-1103
OA92AP-11-1WBX
OA92AP111WB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 30.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C