OA80AP-22-2TB
Orion FansOrion Fans
OA80AP-22-2TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA80AP-22-2TB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.OA80AP-22-2TB.pdf2.OA80AP-22-2TB.pdf3.OA80AP-22-2TB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA80AP-22-2TB
Tau Wae OA80AP-22-2TB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 160 ~ 260VAC Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OA80
RPM 2400 RPM Mana (Watts) 12.00W
Ētahi Ingoa 1053-1087
OA80AP-22-2TBX
OA80AP222TB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 32.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.050A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 25.0 CFM (0.700m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OA80AP-22-3WB
OA80AP-22-3WB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE
I roto i te taonga: 6415 pcs
Tikiake: OA80AP-22-3WB.pdf
RFQ
OA821K
OA821K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 820 OHM 1W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 5924 pcs
Tikiake: OA821K.pdf
RFQ
OA80AP-22-1TB
OA80AP-22-1TB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Tikiake: OA80AP-22-1TB.pdf
OA820K
OA820K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 82 OHM 1W 10% AXIAL