OA80AP-11-1WB
Orion FansOrion Fans
OA80AP-11-1WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA80AP-11-1WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA80AP-11-1WB.pdf2.OA80AP-11-1WB.pdf3.OA80AP-11-1WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA80AP-11-1WB
Tau Wae OA80AP-11-1WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 103 ~ 126VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OA80
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 9.00W
Ētahi Ingoa 1053-1080
OA80AP-11-1WBX
OA80AP111WB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 36.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball