OA300ST-12004
Orion FansOrion Fans
OA300ST-12004 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA300ST-12004
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua 3 FAN 120V SMART TRAY REMOTE
Ngā Rauemi: 1.OA300ST-12004.pdf2.OA300ST-12004.pdf3.OA300ST-12004.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 661 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA300ST-12004
Tau Wae OA300ST-12004 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga 3 FAN 120V SMART TRAY REMOTE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120VAC
Momo Fan Tray Ngā whakaaturanga Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM
Rahi / Rahi 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa OA300ST Ētahi Ingoa 1053-1452
OA300ST-12004X
OA300ST12004
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OA300ST-230
OA300ST-230
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: 3 FAN TRAY 230V 8" DEEP 310CFM
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: OA300ST-230.pdf
RFQ
OA300S-DV
OA300S-DV
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: 3 FAN TRAY 115V/230V 14" 330CFM
I roto i te taonga: 433 pcs
Tikiake: OA300S-DV.pdf
RFQ
OA330K
OA330K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 33 OHM 1W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 4853 pcs
Tikiake: OA330K.pdf
OA300ST-120
OA300ST-120
Whakaahuatanga: 3 FAN TRAY 115V 8" DEEP 310CFM
I roto i te taonga: 951 pcs
Tikiake: OA300ST-120.pdf
OA300A
OA300A
Whakaahuatanga: 3 FAN TRAY MODULE AC 115V
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: OA300A.pdf
OA302A
OA302A
Whakaahuatanga: 3 FAN TRAY MODULE AC 230V