OA200EC-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA200EC-22-1WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA200EC-22-1WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN 250X76MM 230VAC DUAL SPEED E
Ngā Rauemi: 1.OA200EC-22-1WB.pdf2.OA200EC-22-1WB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 932 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA200EC-22-1WB
Tau Wae OA200EC-22-1WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN 250X76MM 230VAC DUAL SPEED E Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 932 pcs Pepa Raraunga 1.OA200EC-22-1WB.pdf2.OA200EC-22-1WB.pdf
Whānui 76.10mm Taumaha 2.2 lbs (997.9g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280/0.460 in H2O (69.7/114.6 Pa)
Rahi / Rahi Round - 250mm Dia Raupapa OA200EC
RPM 1400/2200 RPM Mana (Watts) 8/26W
Ētahi Ingoa 1053-1779
OA200EC-22-1WB-ND
OA200EC-22-1WBX
Tae Mahi -13 ~ 122°C (-25 ~ 50°C)
Poaka 44/55 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Metal
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. 40000 Hrs @ 40°C
Whakatauranga onamata 0.08/0.24A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 290.0 ~ 460.0 CFM (8.12 ~ 12.88m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OA200AN-22-1TB1856
OA200AN-22-1TB1856
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 200X70MM 230VAC TERM
I roto i te taonga: 1295 pcs
Tikiake: OA200AN-22-1TB1856.pdf
RFQ
OA221K
OA221K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 220 OHM 1W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 5084 pcs
Tikiake: OA221K.pdf
RFQ
OA220K
OA220K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 22 OHM 1W 10% AXIAL