OA180AP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA180AP-22-1WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA180AP-22-1WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 180X89MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA180AP-22-1WB.pdf2.OA180AP-22-1WB.pdf3.OA180AP-22-1WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA180AP-22-1WB
Tau Wae OA180AP-22-1WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 180X89MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 89.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 120 ~ 260VAC Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 180mm L x 180mm H Raupapa OA180AP
RPM 3350 RPM Mana (Watts) 70.0W
Ētahi Ingoa 1053-1051
OA180AP-22-1WBX
OA180AP221WB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 62.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C