OA109AP-11-2WB
Orion FansOrion Fans
OA109AP-11-2WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA109AP-11-2WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA109AP-11-2WB.pdf2.OA109AP-11-2WB.pdf3.OA109AP-11-2WB.pdf4.OA109AP-11-2WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA109AP-11-2WB
Tau Wae OA109AP-11-2WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 80 ~ 130VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119.5mm L x 119.5mm H Raupapa OA109
RPM 2300 RPM Mana (Watts) 11.00W
Ētahi Ingoa 1053-1006
OA109AP-11-2WBX
OA109AP112WB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 30.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C