G172-10LN
Orion FansOrion Fans
G172-10LN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G172-10LN
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN GUARD METAL 172MM LOW NOISE
Ngā Rauemi: 1.G172-10LN.pdf2.G172-10LN.pdf3.G172-10LN.pdf4.G172-10LN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G172-10LN
Tau Wae G172-10LN Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN GUARD METAL 172MM LOW NOISE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa - Ētahi Ingoa 1053-1368
G172-10LNX
G17210LN
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Steel, Chrome Plated
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related OD172, OA162-5E, OA172S, OA5920 Series E pai ana te Rahi Rahi 172mm Dia
Ngā āhuatanga Aerodynamic to Reduce Fan Noise Pato Waea Fan Finger Guard
Whakaahuatanga Taipitopito 172mm Dia Fan Finger Guard Steel, Chrome Plated Aerodynamic to Reduce Fan Noise
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G172-10HAB
G172-10HAB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN GUARD METAL 172MM BLACK
I roto i te taonga: 46686 pcs
Tikiake: G172-10HAB.pdf
RFQ
G17K09001001EU
G17K09001001EU
Kaihanga: Amphenol Commercial Products
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 9POS STR IDC