C45-4DC-72P
Orion FansOrion Fans
C45-4DC-72P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C45-4DC-72P
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN CORD 45DEG 4POS 72" AC PLUG
Ngā Rauemi: 1.C45-4DC-72P.pdf2.C45-4DC-72P.pdf3.C45-4DC-72P.pdf4.C45-4DC-72P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C45-4DC-72P
Tau Wae C45-4DC-72P Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN CORD 45DEG 4POS 72" AC PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waea Wire 18 AWG Kāhua Female Receptacle to Male Plug
Raupapa - Ētahi Ingoa 1053-1345
C45-4DC-72PX
C454DC72P
Tae Mahi - Te maha o nga Kaihautū 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te roa 72.0" (1.83m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
E pai ana te Raina Terminal - Ngā āhuatanga Daisy Chain
Momo Pee SPT-1 Ko nga tohu tohu cURus, TUV
Hononga Tuarua NEMA 1-15 Plug Hononga Tuatahi Fan Terminal Receptacle 45° (4)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C450H
C450H
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: CONFIG POWER CHASSIS 450W 5 SLOT
I roto i te taonga: 770 pcs
Tikiake: C450H.pdf
RFQ
C45-48
C45-48
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 48"
I roto i te taonga: 81601 pcs
Tikiake: C45-48.pdf
RFQ
C45-6DC
C45-6DC
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 6POS 24"
I roto i te taonga: 13889 pcs
Tikiake: C45-6DC.pdf
C45-4DC
C45-4DC
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 4POS 24"
Tikiake: C45-4DC.pdf
C45-3DCP
C45-3DCP
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 3POS 24" AC PLUG
Tikiake: C45-3DCP.pdf
C45-60P
C45-60P
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG W/AC PLUG
Tikiake: C45-60P.pdf
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 72" W/AC PLUG
Tikiake: C45-72P.pdf
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 72"
Tikiake: C45-72.pdf
C45-3DC
C45-3DC
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 3POS 24"
Tikiake: C45-3DC.pdf
C45-9DC
C45-9DC
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 9POS 24"
Tikiake: C45-9DC.pdf
C45-3DC-72P
C45-3DC-72P
Whakaahuatanga: FAN CORD 45DEG 3POS 72" AC PLUG
Tikiake: C45-3DC-72P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel