C45-2DC24-72P
Orion FansOrion Fans
C45-2DC24-72P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C45-2DC24-72P
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN CORD 45DEG 2POS 72" AC PLUG
Ngā Rauemi: 1.C45-2DC24-72P.pdf2.C45-2DC24-72P.pdf3.C45-2DC24-72P.pdf4.C45-2DC24-72P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C45-2DC24-72P
Tau Wae C45-2DC24-72P Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN CORD 45DEG 2POS 72" AC PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waea Wire 18 AWG Kāhua Female Receptacle to Male Plug
Raupapa - Ētahi Ingoa C45-2DC24-72PX
Tae Mahi - Te maha o nga Kaihautū 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te roa 72.0" (1.83m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant