OV14ZWW-3
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OV14ZWW-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OV14ZWW-3
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua LED OPTIMAL XIV WARM WHT 1400MA
Ngā Rauemi: OV14ZWW-3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OV14ZWW-3
Tau Wae OV14ZWW-3 Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga LED OPTIMAL XIV WARM WHT 1400MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4601 pcs Pepa Raraunga OV14ZWW-3.pdf
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 10V
Tirohia te Angle 120° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 25°C Rahi / Rahi 19.90mm Diameter
Raupapa Optimal XIV Star Packaging Tube
Ētahi Ingoa 365-1529 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 39 lm/W Te Mata Whakawhiti Maama (LES) 8.18mm Diameter
Momo Rongo Domed Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 5.00mm Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 550 lm (Typ)
Tono - Whakamātau 1.4A Anei - Max 1.4A