OPR5005TR
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OPR5005TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPR5005TR
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua SENSOR REFLECTIVE
Ngā Rauemi: OPR5005TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPR5005TR
Tau Wae OPR5005TR Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 30092 pcs Pepa Raraunga OPR5005TR.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Raupapa -
Mahinga Whakaaro Reflective Te Whakaaro Tae 0.050" (1.27mm)
Wā Whakautu - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Momo putanga Phototransistor
Ētahi Ingoa 365-2080-2
OPR5005TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Reflective Optical Sensor 0.050" (1.27mm) 4-SMD, No Lead I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 50mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 25mA