OPB720A-30VZ
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OPB720A-30VZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPB720A-30VZ
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua SENSOR RELFECTIVE LONG RANGE
Ngā Rauemi: OPB720A-30VZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPB720A-30VZ
Tau Wae OPB720A-30VZ Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 5246 pcs Pepa Raraunga OPB720A-30VZ.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa -
Mahinga Whakaaro Reflective Te Whakaaro Tae 0.039" ~ 30" (1mm ~ 762mm) ADJ
Wā Whakautu - Whirihoranga Whakaputa NPN - Open Collector
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)