OPB350W250Z
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OPB350W250Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPB350W250Z
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua SENS OPTO SLOT 6.35MM TRANS C-MT
Ngā Rauemi: OPB350W250Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPB350W250Z
Tau Wae OPB350W250Z Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga SENS OPTO SLOT 6.35MM TRANS C-MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18706 pcs Pepa Raraunga OPB350W250Z.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Momo -
Raupapa OPB350 Mahinga Whakaaro Liquid
Te Whakaaro Tae 0.250" (6.35mm) Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Pre-Wired
Whirihoranga Whakaputa Phototransistor Ētahi Ingoa 365-1240
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Optical Sensor Liquid 0.250" (6.35mm) Phototransistor Module, Pre-Wired
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 50mA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 50mA