OPB350C125Z
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
Optek Technology / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPB350C125Z
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua SENSOR OPTO SLOT SWITCH
Ngā Rauemi: OPB350C125Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPB350C125Z
Tau Wae OPB350C125Z Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 13547 pcs Pepa Raraunga OPB350C125Z.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Momo -
Raupapa OPB350 Mahinga Whakaaro Liquid
Te Whakaaro Tae 0.125" (3.18mm) Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Slotted Module, 4-Lead Dual Row
Whirihoranga Whakaputa Phototransistor Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Optical Sensor Liquid 0.125" (3.18mm) Phototransistor Slotted Module, 4-Lead Dual Row I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 50mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 50mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPB200
OPB200
Kaihanga: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga: SENSR OPTO SLOT 5.1MM TRANS THRU
I roto i te taonga: 75874 pcs
Tikiake: OPB200.pdf
RFQ
OPB350
OPB350
Whakaahuatanga: SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS THRU