OPB100-EZ
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OPB100-EZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPB100-EZ
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua SENSR OPTO TRANS 304.8MM SNAP-IN
Ngā Rauemi: OPB100-EZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPB100-EZ
Tau Wae OPB100-EZ Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga SENSR OPTO TRANS 304.8MM SNAP-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37758 pcs Pepa Raraunga OPB100-EZ.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Momo Unamplified
Raupapa - Mahinga Whakaaro Transmissive
Te Whakaaro Tae 12" (304.8mm) Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Pre-Wired
Whirihoranga Whakaputa Phototransistor Ētahi Ingoa 365-1626
OPB100-EZ-ND
OPB100EZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Optical Sensor Transmissive 12" (304.8mm) Phototransistor Module, Pre-Wired
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 50mA