OSTVC230050
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OSTVC230050
Kaihanga / Waitohu: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK HDR 23POS 7.62MM
Ngā Rauemi: OSTVC230050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSTVC230050
Tau Wae OSTVC230050 Kaihanga On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga TERM BLOCK HDR 23POS 7.62MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11155 pcs Pepa Raraunga OSTVC230050.pdf
Wiremu Wireka Length - Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Pūhiko - UL 300V
Momo Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Tae - Ngaru -
Kāhua Whakamutunga Solder Raupapa OSTVC
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 23
Whakauruhia te Tāurunga Wae - Pana 0.300" (7.62mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 23 Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.559" (14.20mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane 90°, Right Angle Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90°, Right Angle Through Hole I teie nei - UL 32A
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail 0.197" (5.00mm)