OSTTY030100
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OSTTY030100
Kaihanga / Waitohu: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM
Ngā Rauemi: OSTTY030100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSTTY030100
Tau Wae OSTTY030100 Kaihanga On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86243 pcs Pepa Raraunga OSTTY030100.pdf
Wiremu Wireka Length 6-7mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 14-26 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug for Unshrouded Header Tae - Ngaru 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw Raupapa OSTTY
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 3
Whakauruhia te Tāurunga Wae - Pana 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 3 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Brass
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) Free Hanging (In-Line) I teie nei - IEC -