OSTTT130180
Hua Hua
Tau Wae: OSTTT130180
Kaihanga / Waitohu: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM
Ngā Rauemi: OSTTT130180.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSTTT130180
Tau Wae OSTTT130180 Kaihanga On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22082 pcs Pepa Raraunga OSTTT130180.pdf
Wiremu Wireka Length 5-6mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-22 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug for Unshrouded Header Tae - Ngaru 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw Raupapa OSTTT
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 13
Whakauruhia te Tāurunga Wae - Pana 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 115°C
Tau o nga Tauranga 13 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) Free Hanging (In-Line) I teie nei - IEC -