OSTHD200080
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OSTHD200080
Kaihanga / Waitohu: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLOCK 20POS 5.08MM
Ngā Rauemi: OSTHD200080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSTHD200080
Tau Wae OSTHD200080 Kaihanga On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga CONN TERM BLOCK 20POS 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13603 pcs Pepa Raraunga OSTHD200080.pdf
Whakamutunga Wire Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Waea Wire 16-22 AWG
Tuhinga 250V Tae - Ngaru -
Raupapa OSTHD Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa - Tauranga Tau Taumata 20
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 105°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Angled Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Lever Actuated Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 12A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated