OSTHC12B080
Hua Hua
Tau Wae: OSTHC12B080
Kaihanga / Waitohu: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLOCK 12POS 2.5MM
Ngā Rauemi: OSTHC12B080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OSTHC12B080
Tau Wae OSTHC12B080 Kaihanga On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga CONN TERM BLOCK 12POS 2.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49070 pcs Pepa Raraunga OSTHC12B080.pdf
Whakamutunga Wire Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Waea Wire 20-26 AWG
Tuhinga 150V Tae - Ngaru -
Raupapa OSTHC Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa - Tauranga Tau Taumata 12
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 105°C Tau o Taumata 1
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole, Kinked Pin
I teie nei 2A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Phosphor Bronze