V-101-1C25
OmronOmron
V-101-1C25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V-101-1C25
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Ngā Rauemi: V-101-1C25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V-101-1C25
Tau Wae V-101-1C25 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39042 pcs Pepa Raraunga V-101-1C25.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa V Whakaputa Mana 50gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.031" (0.79mm) Ētahi Ingoa V1011C25
V1011C25BYOMI
Z5092
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Tūnga Mahi 0.600" (15.2mm)
Te Kaha Mahi 200gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 300,000 Cycles Mahinga rereke 0.025" (0.6mm)
Whakatauranga onamata 10A (AC), 600mA (DC) Takahanga SPDT