R87T-A4A15MP
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R87T-A4A15MP
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 200VAC TERM
Ngā Rauemi: R87T-A4A15MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R87T-A4A15MP
Tau Wae R87T-A4A15MP Kaihanga Omron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 200VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1182 pcs Pepa Raraunga R87T-A4A15MP.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 1.3 lbs (589.7g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 200VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa R87T
RPM 2750 RPM Mana (Watts) 14.00W
Ētahi Ingoa R87TA4A15MP Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Poaka 40.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Zinc
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.100A He momo kai Ball