M7E-12DRN2
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M7E-12DRN2
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua DISPLAY DIGTL NEGATIVE 12-24VDC
Ngā Rauemi: M7E-12DRN2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 288 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M7E-12DRN2
Tau Wae M7E-12DRN2 Kaihanga Omron
He Rahinga Kei te wātea 288 pcs Pepa Raraunga M7E-12DRN2.pdf
Waimotu - Tae - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 12 V ~ 24 V
Rahi / Rahi 6.693" H x 4.488" W x 1.673" D (170.00mm x 114.00mm x 42.50mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) - Packaging Bulk
Paa / Case - Ētahi Ingoa M7E12DRN2
Tau o Ngā Pūāhua 1 Te Whakatauranga a Millicandela -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 4.72" (120.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character 12 V ~ 24 V 6.693" H x 4.488" W x 1.673" D (170.00mm x 114.00mm x 42.50mm) Tono - Whakamātau -