G8JN-1C7T-MF-R-DC12
OmronOmron
G8JN-1C7T-MF-R-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8JN-1C7T-MF-R-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Ngā Rauemi: G8JN-1C7T-MF-R-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8JN-1C7T-MF-R-DC12
Tau Wae G8JN-1C7T-MF-R-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16814 pcs Pepa Raraunga G8JN-1C7T-MF-R-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 16VDC - Max
Raupapa G8JN Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa G8JN-1C7T-MF-R-DC12 BY OMR
G8JN1C7TMFRDC12
G8JN1C7TMFRDC12BYOMR
Z2782
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Resistor
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 35A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 68 Ohms
Kohikohi Miihini 1.9 W